Magdalena
Wojnarowska
Partner / Radca prawny

Jestem radcą prawnym i od ponad 15 lat wspieram deweloperów, inwestorów i pośredników na rynku nieruchomości. Kompleksowo doradzam w procesach inwestycyjnych – od finansowania i akwizycji nieruchomości, poprzez proces budowlany, aż po sprzedaż lokali lub komercjalizację obiektu. Wskazuję Klientom ryzyka, opracowuję strategie i rozwiązania prawne.

Przygotowuję, weryfikuję i negocjuję umowy najmu. Przy moim udziale Klienci zawarli umowy najmu na kilkaset tysięcy metrów kwadratowych powierzchni (magazynowej, produkcyjnej, biurowej, handlowej i usługowej). Przeprowadzam audyty prawne nieruchomości. Zabezpieczam  prawa autorskie na styku z prawem nieruchomości.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach sądowych związanych z rynkiem nieruchomości (zasiedzenia, uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, służebności, zniesienie współwłasności, najem, wydanie nieruchomości). Reprezentuję deweloperów i pośredników nieruchomości w postępowaniach o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów, w sprawach klauzul abuzywnych oraz kontroli UOKIK.

Mam kilkuletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla banków, dzięki czemu rozumiem kryteria, którymi się kierują przy podejmowaniu decyzji. Pozwala mi to skutecznie negocjować umowy kredytu dla moich Klientów oraz kompleksowo doradzać im w procesach inwestycyjnych.

W swojej pracy wychodzę poza utarty schemat, koncentruję się na zrozumieniu biznesu Klienta i jego potrzeb. Moim celem jest doprowadzenie do transakcji na najkorzystniejszych dla Klienta warunkach. Pracuję w języku polskim i angielskim.

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Prawo Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.