Magdalena
Wojnarowska
Partner / Radca prawny

Jestem radcą prawnym i od ponad 15 lat wspieram deweloperów, inwestorów i pośredników na rynku nieruchomości. Kompleksowo doradzam w procesach inwestycyjnych – od finansowania i akwizycji nieruchomości, poprzez proces budowlany, aż po sprzedaż lokali lub komercjalizację obiektu. Wskazuję Klientom ryzyka, opracowuję strategie i rozwiązania prawne.

Przygotowuję, weryfikuję i negocjuję umowy najmu. Przy moim udziale Klienci zawarli umowy najmu na kilkaset tysięcy metrów kwadratowych powierzchni (magazynowej, produkcyjnej, biurowej, handlowej i usługowej). Przeprowadzam audyty prawne nieruchomości. Zabezpieczam  prawa autorskie na styku z prawem nieruchomości.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach sądowych związanych z rynkiem nieruchomości (zasiedzenia, uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, służebności, zniesienie współwłasności, najem, wydanie nieruchomości). Reprezentuję deweloperów i pośredników nieruchomości w postępowaniach o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów, w sprawach klauzul abuzywnych oraz kontroli UOKIK.

Mam kilkuletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla banków, dzięki czemu rozumiem kryteria, którymi się kierują przy podejmowaniu decyzji. Pozwala mi to skutecznie negocjować umowy kredytu dla moich Klientów oraz kompleksowo doradzać im w procesach inwestycyjnych.

W swojej pracy wychodzę poza utarty schemat, koncentruję się na zrozumieniu biznesu Klienta i jego potrzeb. Moim celem jest doprowadzenie do transakcji na najkorzystniejszych dla Klienta warunkach. Pracuję w języku polskim i angielskim.

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Prawo Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.