Obsługa prawna biznesu
Umowy handlowe

Wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu, negocjowaniu oraz weryfikowaniu kontraktów zawieranych przez nich w bieżącym obrocie gospodarczym. Dbamy o to, aby zabezpieczyć ich interesy bez uszczerbku dla celu biznesowego, który chcą osiągnąć.Kontraktowanie to złożony proces, który obejmuje bardzo wiele etapów – od ustalenia intencji stron i wzajemnego ofertowania, przez negocjowanie i zawieranie umów, aż po ich wykonywanie, a często także skuteczne rozwiązanie. Doświadczenie prawników Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik w tym zakresie, zapewnia Klientom niezbędne wsparcie.  

Nasze usługi obejmują także opiniowanie już zawartych umów, w szczególności pod kątem oceny ryzyka dla Klienta, a także możliwości bezpiecznego rozwiązania.

Pracujemy zarówno przy umowach powszechnych w codziennym obrocie, np. sprzedaży, dostawy czy świadczenia usług, jak również przy złożonych umowach, m.in. inwestycyjnych, wdrożeniowych, dotyczących sprzedaży części lub całości przedsiębiorstwa.

Naszym Klientom oferujemy:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii umownej regulacji ustalonych zasad współpracy.
  • Negocjowanie umów w obrocie gospodarczym.
  • Przygotowywanie i wsparcie w wykonaniu zabezpieczeń umownych.
  • Opiniowanie umów, w szczególności w zakresie strategii wyjścia i oceny konsekwencji poszczególnych zdarzeń dla Klienta w świetle postanowień umownych.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.