Obsługa prawna biznesu
Przekształcenia spółek

Koniec 2021 r. i początek 2022 r. przyniósł ogrom informacji i rekomendacji co do formy, w której należy prowadzić działalność gospodarczą pod rządami Polskiego Ładu. Decyzja o ewentualnych zmianach strukturalnych w przedsiębiorstwie nie powinna być jednak podejmowana na podstawie opracowań publicystycznych. Nie każde rozwiązanie, które wydaje się najkorzystniejsze, okazuje się takim w rzeczywistości, a wpływ na to ma szereg czynników - począwszy od rozmiaru prowadzonej działalności, przez branżę, a skończywszy na kulturze organizacji, w której ma dojść do zmiany. 

Kancelaria świadczy usługi związane z ustaleniem, czy faktycznie przedsiębiorstwo potrzebuje zmiany formy jego prowadzenia. Tam, gdzie okazuje się to konieczne, przygotowujemy i pomagamy Klientom wdrożyć plan stosownych zmian. Współpracujemy w tym zakresie z doradcami podatkowymi, którzy dbają o aspekty podatkowe planowanych i podejmowanych działań.

W ramach powyższego przeprowadzamy Klientów przez przekształcenia spółek osobowych i kapitałowych, w tym m. in. przekształcenia w spółk z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe i spółki komandytowo-akcyjne. Pomagamy także w przekształceniu jednoosobowych działalności gospodarczych w spółki prawa handlowego. We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.