Żaneta
Ścigała
Partner / Radca prawny

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w ochronie danych osobowych (RODO) i compliance. Dbam, aby moi Klienci działali zgodnie z wymogami prawa, wewnętrznymi procedurami oraz przyjętymi przez organizację standardami postępowania, dzięki czemu chronię ich przed sankcjami prawnymi, stratami finansowymi lub utratą reputacji. Jestem ekspertem ds. systemu ochrony sygnalisty (whistleblowing) oraz certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Zajmuję się bieżącą obsługą prawną firm świadczących usługi online. Pomagam  im w codziennej działalności, wdrażaniu nowych rozwiązań i wchodzeniu na nowe rynki. Wspieram zarządy w podejmowaniu decyzji biznesowych. Przygotowuję, opiniuję i negocjuję umowy handlowe, w tym w zakresie najmu komercyjnego. 

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w postępowaniach sądowych, także administracyjnych i karnych, a na koncie wiele wygranych, w tym również przed Sądem Najwyższym. Specjalizuję się w opracowywaniu strategii procesowych i prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego i karnego gospodarczego (white collar crimes), a także sporów sądowych dotyczących nieruchomości (reprezentacja deweloperów, galerii handlowych, wspólnot mieszkaniowych, wywłaszczenia, roboty budowlane, uzgodnienia ksiąg wieczystych).

Jestem nastawiona na twórcze i kreatywne rozwiązywanie problemów. W pracy cenię sobie zaangażowanie i dobrą komunikację w zespole. Pracuję w języku polskim i angielskim.

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.