Bartłomiej
Irlik
Partner / Radca prawny

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie ochrony środowiska. Moją domeną są  prawne aspekty procedury oceny oddziaływania na środowisko oraz postępowania dotyczące tzw. decyzji środowiskowych.Wspieram przedsiębiorców w zakresie spełniania wymogów prawa ochrony środowiska, w tym w sprawach warunków emisji i kosztów korzystania ze środowiska, a także w kwestiach wodnoprawnych oraz gospodarowania odpadami. Reprezentuję Klientów w sprawach dotyczących oddziaływania na środowisko przed organami ochrony środowiska oraz organami inspekcji, a także sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Zajmuję się również obsługą prawną procesu inwestycyjnego, w szczególności administracyjnoprawnych aspektów jego prowadzenia oraz umów o roboty budowlane. Doradzam deweloperom, przedsiębiorcom budowlanym, a także indywidualnym inwestorom. 

Moją specjalizację uzupełnia doradztwo prawne przedsiębiorcom z zakresu prawa pracy oraz w sprawach korporacyjnych, w tym w sprawach kształtowania ustroju i organizacji wewnętrznej spółek.

W pracy z Klientami najważniejsze jest dla mnie zrozumienie ich potrzeb i gotowość niezwłocznego rozwiązywania ich problemów.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Jestem absolwentem prawa oraz politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłem również studia podyplomowe na kierunku „Rachunkowość i podatki dla zawodów prawniczych” prowadzone przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (Google Analytics) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi plikow cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.